Mūsų meistrai turi sukaupę didžiulę, daugiau nei dešimties metų, patirtį vidaus ir lauko apdailos darbuose.Per šį laikotarpį renovuotas, bei naujai įrengtas ne vienas objektas (komercinės patalpos,  butai, namai, vasarnamiai). Darbai atliekami preciziškai, bei profesionaliai. Garantuojame aukščiausią kokybę, protingą darbų atlikimo terminą, bei optimalią kainą. Darbus pradedame tik išklausę kliento poreikius, lūkesčius, bei apskaičiavę preliminarią sąmatą. Tad jei planuojate įsigyti naują būstą ar manote, kad atėjo laikas atsinaujinti senąjį, mes esame tai, ko Jums reikia. Pateikite mums savo viziją, o mes patarsime ir padėsime ją įgyvendinti. Norite tiesiog pasikonsultuoti ar ramybės neduoda galvoje kirbanti mintis?  Kreipkitės asmenine žinute ar el.paštu ir mes nedelsiant Jums pateiksime profesionalų, bei argumentais paremtą atsakymą.

Kokybiški elektros darbai.Ilgametė privačių bei visuomeninių pastatų elektros instaliacijos patirtis. Elektros instaliacijos montavimas, senų laidų, jungiklių, razėčių, šviestuvų, automatų montavimas,  remontas ir keitimas, bei trumpųjų sujungimų taisymas.Viryklių ir kitų el. įrengimų pajungimas.

 

Santechnikos darbai. Atliekame visus darbus, susijusius su vidaus santechnika. Vamzdžių išvedžiojimas, sanitarinių prietaisų pajungimas. Vonios ir dušo kabinos montavimas. Boilerio montavimas, pajungimas. Unitazo, klozeto pajungimas, keitimas. Gyvatuko pajungimas, keitimas. Skalbimo mašinos keitimas, pajungimas. Indaploves pajungimas. Skubus santechniko iškvietimas.